ارائه ی وب سایت فروشگاهی ریسپانسیو با بهره مندی از سامانه فروشگاه ساز لایوگالری

فروش از طریق موبایل مساله ای است که حدودا دو سال است برای کاربران، صاحبین فروشگاه ها و از همه مهم تر و حیاتی تر، گوگل مهم شده است. در واقع سال 2014 دقیقا زمانی بود که ناگهان جستجوهای موبایلی برای یافتن فروشگاه ها، به میزانی رسید که گوگل نسبت به آن تصمیمات قاطعی گرفت. البته بسیاری از وب سایت هایی که در آن زمان از طریق گوگل جستجو و یافت می شد، چنان کیفیتی نداشتند که بتوان آن ها را به کیفیت و به خوبی در نمایشگر مشاهده کنند. این یکی از عللی بود که کاربران به سایت های فروشگاهی و ... دسترسی پیدا می کردند اما به دلیل کاربری سخت، سایت ها را می بستند. تا اینکه نتیجه این کار این شد که گوگل به شدت توصیه کرد که فروشگاه ها باید از نسخه ی موبایل فرندلی بهره مند باشند.

نسخه ی موبایل فرندلی یا موبایل دوست در واقع نسخه ای است که موجب می شود کاربران به راحتی بتوانند اجزای سایت را در نمایشگر موبایل خود، به تناسب ابعاد نمایشگر به وضوح مشاهده کنند.

با این حال تمام فروشنده ها به دنبال این هستند که بتوانند در کمترین زمان ممکن، یک وب سایت عالی داشته باشند که از نظر موبایل فرندلی بودن کاملا دقیق عمل کند.

ریسپانسیو بودن سایت در واقع یک گزینه ای است که هر وب سایت باید از آن برخوردار باشد. از این رو سامانه فروشگاه ساز لایوگالری، به عنوان اولین فروشگاه ساز موبایلی در ایران امکانی فراهم کرده که کاربر بتواند وب سایت فروشگاهی ریسپانسیو خود را در کمترین زمان ممکن ایجاد کند. با بهره مندی از این سامانه، نیازی به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی موبایلی به طور مجزا نیست چرا که لایوگالری به راحتی امکان تولید اپلیکیشن فروشگاهی موبایلی را فراهم می کند.

کافیست در سامانه ی فروشگاه ساز لایو گالری عضو شوید، محصولات خود را وارد کنید، و جزییات محصول را به آن اضافه کنید. درست در همان لحظه، اپلیکیشن و وب سایت فروشگاهی ریسپانسیو شما آماده و قابل استفاده است.

مزایای استفاده از فروشگاه ساز لایوگالری برای ایجاد وب سایت فروشگاهی

برای فروشگاه شما از نظر سئو فاکتورهای بهینه سازی را مد نظر قرار داده است

بلافاصله به محض عضویت، و وارد کردن محصولات، فروشگاه شما آماده است.

فروشگاه دارای تم های مختلفی است که به مرور به تم آن افزوده می شود

می توانید از تم اختصاصی تان برای فروشگاه استفاده کنید

فروشگاه شما کاملا ریسپانسیو است و در موبایل و تمام مرورگرها با هر ابعادی به خوبی نمایش داده می شود.

در معرفی محصول می توانید به جزییات بپردازید و حتی سایز بندی را نیز اعمال کنید.

همزمان با ایجاد وب سایت فروشگاهی، سامانه به شما یک اپلیکیشن فروشگاهی موبایلی نیز ارائه خواهد کرد که می توانید از آن برای فروش و مدیریت مشتریان، و جذب حداکثری اعضا و مشتریان استفاده کنید.

به ابهامی برخوردید یا سوالی دارید؟

با ما تماس بگیرید. تا سریع تر پاسخگوی شما باشیم.

تماس با ما!
021-47620510
بخش آموزش
پرسش های متداول
مرکز توسعه
همه چیز درباره API ها