داستان موفقیت جمعه ها: بازاریابی شبکه های اجتماعی سبب موفقیت Confidence Beads

داستان موفقیت فروشگاه Confidence Beads

فروشگاه Confidence Beads در واقع یک فروشگاه فروش مهره های اعتماد به نفس است که توسط خانمی به نام لیندا واترز ایجاد شده است. امروز می خواهیم داستان موفقیت این فروشگاه را با هم مرور کنیم.

تمام داستان Confidence Beads درست از زمانی شروع شد که یازده سال پیش خانم لینداواترز از شرکتی که در آن یک کارمند ساده بود استعفا داد، و تصمیم گرفت خودش روی پای خودش بایستد و کسب و کاری نوین ایجاد کند.

لیندا بعد از اینکه فهمید کسب و کارش با موانعی روبرو است، سعی کرد مشکل مشتریانش را مورد بررسی قرار دهد. او دانست که مشکل مشتریانش، کمبود اعتماد به نفس و ترس است.

او می خواست کار متفاوتی را انجام دهد و به زنان راهی برای الهام و توان بخشی به یکدیگر نشان دهد پس مهره های اعتماد به نفس "Confidence Beads" را تولید کرد. هر مهره داستان خودش و دلیلی برای تولیدش دارد. لیندا در این مورد می افزاید، این مهره ها روش ما برای گسترش پیام های بیانگر قدرت و حمایت بین زنان هستند. بهتر از آن باز این است که با خرید هر یک از مهره های اعتماد به نفس، تولید کننده مبلغی را به Ovations برای درمان سرطان رحم  و با کمک انجمن New Hope  برای آگاهی بخشی در خصوص خشونت در خانه اهدا می کند.

فروش های اولیه تان را چگونه بدست آوردید؟ چه کانال هایی هم اکنون بیشترین میزان فروش را برایتان دارند؟

اولین فروش هایمان از طریق رسانه اجتماعی مان و همکاری هایمان با بنیاد های غیر سود آور، Ovations برای درمان سرطان رحم و New Hope برای آگاهی دهی درخصوص خشونت در خانه  به دست آوردیم.

از پشت زمینه کاسبی تان برایمان بگویید. از چه اپلیکیشن ها و ابزاری برای اداره فروشگاهتان استفاده می کنید؟ چگونه از پس حمل و نقل و تکمیل کار بر می آیید؟

در سال پیش ما مهره های اعتماد به نفس را تحت یک فروشگاه به نمایش در اوردیم تا نتیجه آن را مورد بررسی قرار دهیم و این بود که بعد از موفقیت آن وب سایت خود را در یک سامانه فروشگاه ساز اینترنتی راه اندازی کردیم و موفق شدیم به اهدافمان برسیم.

ما از اپلیکیشن Chimpify برای اتصال به MailChimp برای برقراری ارتباطات ایمیلی، اپلیکیشن Facebook Store، گزارش درآمد و مالیات، پلاگین SEO و Sumall برای وب سایتمان استفاده کرده ایم و موفقیتمان را توسعه داده ایم و همچنان نیز از این ابزارها استفاده می کنیم.

پیشنهاد های تاپ شما برای کارآفرینان تازه کار در زمینه تبلیغات آنلاین چیست؟

مطمئن شوید که در تمام رسانه های اجتماعی اکانتی راه اندازی کرده اید و مرتبا در آن پیغام رسانی کنید و لینک های مرتبط قرار دهید.

بر روی عکس بردای از محصولاتتان سرمایه گذاری کنید. عکس ها ظاهر و حس و حال وبسایتان را عوض می کند.

برای "عرضه محصول" برنامه ریزی کنید.

در مورد جماعتی که قرار است آن را هدف قرار دهید خاطر جمع شوید، مسیرشان را یاد بگیرید و در همان مسیرحرکت کنید و فروشگاهتان را تبلیغ کنید. این بدین معنی است که گروه مخاطبین خود را به طور کامل بشناسید و مطابق با ویژگی های آنان استراتژی های خود را بچینید.

 

توضیحات تکمیلی:

با توجه به اینکه، این فروشگاه کار خود را از صفر شروع کرده است، می توانیم نتیجه بگیریم که دنیای مجازی، بازاریابی اینترنتی و حتی بازاریابی شبکه های اجتماعی نقش اساسی در موفقیت این فروشگاه داشته است به طوری که خانم لیندا در مورد پیشنهادات به فروشنده ها اولین چیزی که اشاره می کند، شبکه های اجتماعی هستند.

به ابهامی برخوردید یا سوالی دارید؟

با ما تماس بگیرید. تا سریع تر پاسخگوی شما باشیم.

تماس با ما!
021-91028610
بخش آموزش
پرسش های متداول
مرکز توسعه
همه چیز درباره API ها