روش های برندسازی با پیامک تبلیغاتی با کمک موبایل مارکتینگ

اهمیت بازاریابی موبایلی یا به طور مصطلح تر، موبایل مارکتینگ، این روزها بر هیچ کس پوشیده نیست چرا که با بازاریابی موبایلی سریع تر و راحت تر می توان به مشتری ها دسترسی پیدا کرد و تلاش های بازاریابی خود را به ثمر نشاند.

یکی از استفاده های پر سود برای بازاریابی موبایلی، این است که از پیامک های تبلیغاتی در مشهور سازی کسب و کار و برندینگ، استفاده می شود.

برای اینکه کسب و کار خود را بیش تر از حالت معمول، و موثر تر و سریع تر، نقل میان مجلس ها کنید کافیست که بازاریابی پیامکی را تجربه کنید.

چرا باید در مرحله ی اول از بازاریابی پیامکی استفاده کنیم؟

هدف هر بازاریاب این است که اولین تلاشش بهتر از هر زمانی به ثمر بنشیند، بنابراین، اگر بخواهید از ایمیل مارکتینگ در این برهه از فعالیت خود استفاده کنید، تضمینی نیست که ایمیل ارسالی شما توسط کاربر باز شود. اما تجربه گویای این است که 99 درصد از پیامک های تبلیغاتی توسط کاربران خوانده می شوند و نکته جالب تر اینکه، 94 درصد از این پیامک ها در 3 تا 4 دقیقه ی اول ارسال پیام باز می شوند!

در واقع در پیامک تبلیغاتی شما دغدغه ی رسیدن پیام به دست کاربران ندارید و تنها کافیست روی محتوا کار کنید تا بتوانید به راحتی با پیام تبلیغاتی تجاری خود، آنان را جذب کنید.

بازاریابی پیامکی بهترین ابزار برای مشهور کردن نام تجاری شما است

 

گام اول : وبلاگ و سایتی بروز داشته باشید

 امروزه برای موفقیت در هر کار و شغلی داشتن یک سایت در فضای مجازی یکی از عوامل افزایش   مخاطب و مشتری می باشد زیرا امروز اکثر مردم در فضای مجازی به سر می برند پس باید شما هم در این زمینه یک سایت فعال و بروز داشته باشید. محتوای بلاگ شما باید به گونه ای باشد که بتواند تمام ابهامات کاربران را رفع نماید.

 

گام دوم :یک پنل پیامکی معتبر برای تبلیغات خود انتخاب کنید

شما برای اینکه بتوانید تبلیغات مقرون به صرفه ای داشته باشید می توانید از پنل پیامکی ارزان از یک تیم مجرب انتخاب کنید تا شما را در ضمن استفاده از پنل، راهنمایی و کمک نیز برسانند.

 

گام سوم : هدف خود را انتخاب کنید و به جذب مخاطب بپردازید 

هدف سازی و شناخت مخاطب در بازاریابی پیامکی بسیار اهمیت دارد بنابراین شما می توانید با استفاده از شبکه های اجتماعی، و حتی با الکسا، مخاطب خود را بشناسید و نیازهایشان را بر اساس اهداف خود بسنجید و برای انان پیشنهادات عالی داشته باشید. در این صورت است که احتمال به هدف خوردن تیر تبلیغاتی تان بیشتر و بیشتر می شود.

باید به گونه ای پیام تجاری مرتبط با نیاز مشتری را تدوین کنید که برند شما کاملا احساس شود و به مشتری منتقل شود. در صورتی که پیام تجاری را عالی بنویسید و به طور گسترده آن را منتشر کنید، می توانید اذهان عمومی را به خوبی درگیر آن کنید. در عین حال سعی کنید برند خود را برای کاربران لذت بخش جلوه دهید. در صورتی که برند شما و پیام شما آمیخته با امتیازهایی برای مشتری ها باشد به راحتی می توانید آن را در ذهن کاربران حک کنید.

پیشنهادات مقرون به صرفه، آموزش های رایگان، تخفیف های ویژه، حمایت از مشتریان وفادار، همه و همه کمک بزرگی به خوش چهره کردن برند شما و ماندگاری آن است.

به ابهامی برخوردید یا سوالی دارید؟

با ما تماس بگیرید. تا سریع تر پاسخگوی شما باشیم.

تماس با ما!
021-91028610
بخش آموزش
پرسش های متداول
مرکز توسعه
همه چیز درباره API ها