آموزش استفاده از امکان دعوت گروهی از دوستان به Like کردن صفحه در فیس بوک

آموزش دعوت از دوستان برای like کردن پیج فیس بوک

زمانی که شما صفحه ی اختصاصی فیس بوک خود را راه اندازی کردید، می بایست، آن را معرفی کنید تا علاقمندان به موضوع آن، آن را لایک کنند و از به روز رسانی های آن با خبر شوند. این کار شاید ساده باشد اما از مهم ترین کارها در بازاریابی اینترنتی و بازاریابی شبکه های اجتماعی به شمار می رود.

اولین و ساده ترین راه برای ترویج پیج این است که از دوستان خود دعوت کنید که آن را لایک کنند. اگر بخواهید لینک گروه را به همراه متن دعوت به لایک کردن، برای تک تک فرند هایتان ارسال کنید، هم روزها زمان خواهد برد و هم اینکه فیس بوک به احتمال 100 درصد شما را تحریم خواهد کرد! اما یک روش بسیار ساده برای انجام سریع این کار وجود دارد که آرتا امروز به شما آموزش می دهد:

برای این کار باید به بخش like در صفحه ی خود بروید. بنابراین وارد صفحه شوید و روی تب like کلیک کنید:

وارد صفحه که شدید، از آیکون سه نقطه که در سمت راست ترین بخش صفحه مشاهده می کنید، زیر منو ها را باز کنید :

در این جا گزینه ی s to like this pageinvite friend را انتخاب کنید

با کلیک بر این گزینه، لیست دوستانتان با دسته بندی های خاص نمایش داده می شود، برای مثال می توانید دوستانتان را بر اساس گروه هایی که در آن عضویت دارند، یا بر اساس شهری که در آن زندگی می کنند و ... لیست کنید.

روبروی نام هر فرد، امکان انتخاب کردن فرد وجود دارد. بعد از انتخاب دوستان مورد نظرتان، کافیست روی دکمه ی   send invite کلیک کنید: 

بعد از این کار فیس بوک پیام دعوت و نوتیفی مربوط به آن را برای تمام دوستانتان ارسال می کند.

توجه کنید که، فیس بوک تنها یک بار برای دوستان شما پیام دعوت ارسال می کند، بنابراین از این طریق برای بار دوم هرگز نمی توانید برای دعوت از دوستان خود اقدام کنید. برای نمونه، بعد از دعوت از دوستان، اگر مسیرهای گفته شده را طی کنید، و از میان دسته ها، یک مورد را انتخاب کنید با صحنه ای متفاوت از قبل روبرو می شوید:

در اینجا، تصویر و اطلاعات افرادی که درخواست لایک برایشان ارسال شده است، نمایش داده می شود به طوری که از امکان ارسال مجدد لایک برای آنان ، جلوگیری می شود.

به ابهامی برخوردید یا سوالی دارید؟

با ما تماس بگیرید. تا سریع تر پاسخگوی شما باشیم.

تماس با ما!
021-91028610
بخش آموزش
پرسش های متداول
مرکز توسعه
همه چیز درباره API ها